Haberler

"DÖNÜŞÜM VE GELİŞİM DEVAM EDECEK"

Basın Danışmanı ve Koordinatörümüz Vural Kilit Tuna Spor’un çalışmaları hakkında bilgi verdi. “Basın Yayın ekibi olarak Tuna Spor’da başlattığımız dönüşüm ve gelişimi 2016 - 2017 sezonu ile de devam ettireceğiz” diyen Kilit açıklamalarda bulundu.

İşte Vural Kilit’in açıklamaları:

2.LİG’DE BİLE KOLAY KOLAY GÖREMEZSİNİZ

2015 - 2016 sezonu başında göreve geldiğimiz günden bu yana aralıksız çalışmalarımıza devam ettik. Beş kişilik bir ekip ile eksik olduğumuz noktaları tespit ederek sırasıyla planlamalarımızı hayata geçirdik. Bugün 3. Lig ve hatta 2. Lig’de bile kolay kolay göremeyeceğiniz bir kaliteyi orta koyduk.

3 BİN TIKLANMA

Resmi internet sitesimizi özel bir dizayn ile yayına aldık. İki alan adı ile sahaya çıktık, www.tunaspor.org ve www.tunaspor.com adreslerinden sitemize ulaşabiliyorsunuz. Sitenin temel içeriklerini tamamlayarak sürekli güncel tuttuk. Nihayetinde geldiğimiz noktada yayınladığımız bir haber ortalama 3 bin tıklanma alabilmekte.

13 BİN TAKİPÇİYE ULAŞTIK

Ardından kurumsal sosyal medya hesaplarımızı yayında aldık. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve Google+’da yerimizi aldık.Yaptığımız hedef kitle analizleri, özel tasarımlar ve güncel paylaşımlar ile dikkat çeker hale geldik. Nihayetinde tüm sosyal medya hesaplarımızın toplamında bir sezon içerisinde 13 bine yakın bir takipçi skalasına ulaştık. Buralarda yayınladığımız gönderiler internet sitemizi desteklemek ile birlikte hızlı erişimi sağlama konusunda büyük katkı sundu. Ayrıca örnek vermek gerekirse Facebook’ta paylaştığımız bir gönderi 10 bin gönderi erişimi rakamlarına rahatlıkla erişebiliyor.

Sosyal medya sayfalarımıza erişmek tıklayınız.

ÖZEL TASARIMLAR VE VİDEOLAR

Özel grafik tasarımlar, özel videolar ile Tuna Spor’u gençler arasında tanınan, bilinen bir kulüp haline getirdik. Elbette bu Tuna Spor’da forma giyen oyuncuları da oldukça memnun etti. Bu videolara ve tasarımlar sitemizdeki galerilerde ve sosyal medya hesaplarımızda yer almaya devam ediyor.

Video galerimize ulaşmak için tıklayınız.

TUNA SPOR DERGİSİ’Nİ YAYINLADIK

Daha sonra Tuna Spor tarihinde bir ilk olacak olan Tuna Spor Dergisi’ni yayınladık. Ali Gültiken, Güvenç Kurtar, Atila Aydıner ve Ali Düşmez gibi önemli isimler yer aldı. Fotoğrafları, yazıları, röportajları ile büyük beğeni toplayan dergimiz 2 bin tiraj ile yayınlandı. Bayrampaşa’nın tamamına yakınında ve önemli noktalarda ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleştirilen dergimiz ile binlerce kişiye ulaştık. Ayrıca bir yeniliğe daha imza atarak internet sitemizde e-dergimizi (online) yayına aldık. Halen bu dergimize takipçilerimiz sitemizden ulaşabilmektedir.

Dergimizi okumak için tıklayınız.

KURUMSAL KİMLİK

Öte yandan kurumsal mail adreslerimiz ile kontrol edilebilir bir mekanizma yarattık. Kurumsal kimlik çalışmaları ile aynı çizgiler ve renklere bağlı kalmak üzere tam bir uyum içerisinde kartvizit, antetli, bloknot, kurum kimlik kartı vb. malzemelerimizi tasarladık.

MEDYA İLE İLİŞKİLERİMİZİ GÜÇLENDİRDİK

Ulusal medya ve yerel medya ile ilişkilerimizi güçlendirerek sitemizi takip edilen ve haberleri yayınlanan, kaynak gösterilen bir mekanizma haline getirdik.

ALTYAPI İÇİN BAŞVURULAR ALDIK

Tüm bu çalışmalar ile hedef kitlesini, tanınırlığını güçlendiren Tuna Spor’umuz, gençlerin ve genç sporcularında başvurduğu bir kulüp haline dönüştü. Sosyal medya ve web sitemiz üzerinden alt yapı için birçok başvuru gerçekleşti. Öte yandan tüm çalışmalar tribünlere de olumlu anlamda yansıdı.

TUNA SPOR MARŞI

Son olarak Tuna Spor’a bir de marş yapmayı başardık. Sözleri yazılan, notaları çıkartılan ve kayda girilen marşımız tamamlandı. Geçtiğimiz sezon sonundaki maçlarda stadımızda kullandığımız ve tanıtımı yapılan marşımıza şimdi YouTube kanalımızdan da ulaşabilirsiniz.

Tuna Spor Marşı’nı dinlemek için tılayınız.

ÖRNEK TEŞKİL ETMESİNE DEVAM EDECEĞİZ

Hali hazırda projelerimiz de mevcut, en kısa sürede bunları da hayata geçirerek Tuna Spor’un bu alanda spor kulüplerine örnek teşkil etmesine devam edeceğiz. Ben ve ekibimin bu süreçte eksik ve hataları elbette olabilir. Ancak biz bunları tespit ederek daha iyisini nasıl yapabiliriz, bu mücadeleyi vermeye devam edeceğiz.

TEŞEKKÜRLER

Bu noktada bize imkanları sunan ve projelere kulak veren başta Kulüp Başkanı Mustafa Altuntaş’a ve tüm yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. 2016 - 2017 sezonunda kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyor, ben ve ekibim adına takımımıza başarılar diliyorum.

Basın ekimize ulaşmak için tıklayınız.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans