Haberler

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ'NDEN KULÜPLERE YARDIM

Bayrampaşa Belediyesi'nin bu yıl ilk defa gerçekleştirdiği, kulüplere destek amaçlı yapılan 'Nakdi Yardım Töreni' yoğun bir katılımla Semih Erden Spor Kompleksi'nde gerçekleşti. Bayrampaşa Belediyesi ve Bayrampaşa Kulüpler Birliği'nin birlikte koordine ettiği programda Tuna Spor Kulübü’müzün nakdi yardımını Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş aldı.

Spor kulüplerinin yer aladığı lig klasmanları, hangi branş ve kategorilerde faaliyet gösterdikleri baz alınarak belirlenen nakdi yardım miktarları kulüplere dağıtıldı. Programda toplam 180 bin TL nakdi yardım yapıldı. Bayrampaşa'yı Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) temsil eden tek takım olan Tuna Spor'umuz 21.333.33 TL nakdi yardım aldı.

ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Bayrampaşa Kulüpleri bu sezon ilk defa bu proje kapsamında nakdi yardım aldı. Törene Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı Mustafa Altuntaş, TASKK (Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu) Genel Başkanı Ali Düşmez, TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Deneyimli Teknik Direktör Güvenç Kurtar, Bayrampaşa'da yer alan onsekiz kulübünün başkan ve yöneticileri katıldı. Programa sporcular ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.

AYDINER TUNA'YA İNANIYOR

Programda konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kulüpler Birliği ile birlikte bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiriken, kulüplere başarı dileklerinde bulundu. Tuna Spor’umuza nakdi yardım çekini veren Aydıner Tuna’nın en yakın sürede profesyonel lige çıkacağını inandığını söyledi.

DÜŞMEZ’DEN BAYRAMPAŞA’YA ÖVGÜ

TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez ise yaptığı konuşmada Bayrampaşa’yı defalarca ziyaret ettiğini, ilçenin sportif faaliyetler anlamında çok başarılı olduğunu belirtirti. Nakdi yardımdan dolayı Bayrampaşa Belediyesi'ni tebrik eden Düşmez, böyle bir etkinlikte yer almaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

ALTUNTAŞ’TAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Tuna Spor ve aynı zamanda Bayrampaşa Kulüpler Birliği Başkanı olan Mustafa Altuntaş programda bir konuşma yaparak, projenin ve programın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederken, tüm kulüplere başarılar diledi.

Tuna Spor’umuz adına Başkan Yardımcısı Sami Kurt, Genel Kaptan Bekir Kaya, Yönetim Kurulu Sekreteri Metin Demir, Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Geniş, Altayapı Koordinatörü Birol Çalışkan, Altyapı Antrönerleri Uğur Keleş ve Ferhat Karaoğlu programda yerini alırken, Tuna Spor Kulübü’müzün altyapı futbolcuları tribünlerde renkli görüntüler oluşturdu.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez kulüplere yardım çeklerini tesliminin ardından program sona erdi.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans