Haberler

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ'NDEN MALZEME DESTEĞİ

Bayrampaşa Belediyesi uzun yıllardır amatör spor kulüplerine sürdürdüğü malzeme desteğine bu sene de devam etti. Bayrampaşa Belediyesi 15 çeşitten oluşan yaklaşık 5 bin adet spor malzemesini düzenlenen törenle kulübümüz Tuna Spor’un da içinde yer aldığı amatör spor küplerine dağıttı. Törene katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, amatör sporculardan yoğun ilgi gördü. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Aydıner, sporcularla bol bol fotoğraf çektirdi. Düzenlenen törende konuşma yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bizler malzeme yardımları yaparak, altyapı güçlendirerek çocuklarımızı spora yöneltmek istiyoruz” dedi.

Tuna’dan Bayrampaşa Belediyesi’ne Teşekkür

Tuna Spor’un kurucuları arasında yer alan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner programda Tuna Spor’un alt yapı oyuncuları ile bir araya geldi. Tuna Sporlu minikler Aydıner’i,  Bayrampaşa Belediyesine yaptığı desteklerden dolayı teşekkür eden bir pankartla karşıladı. Çocuklarla bol fotoğraf çektiren Aydıner, oyunculara başarı dileklerini iletti. Programda Tuna Spor alt yapı antrönörü Cemal Gezek'de yer aldı.

Aydıner Başkan Altuntaş ile Bir Araya Geldi

Programda Atila Aydıner’e İstanbul Milletvekili Fatma Benli de eşlik etti. Tuna Spor’u ziyareti sırasında Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş ile bir araya geldi. Fotoğraf çekimlerinin ardından ikili geçtiğimiz yıla amatör kulüpler düzeyinde damgasını vuran Tuna Spor’a başarılar dledi.

Tuna Spor Kulübü © 2015 | Her hakkı saklıdır.
Web Tasarım Ender Ajans